LIVE n’RROKUM: Gati me rifillue seanca per Presidentin

Se shpejti pritet me rifillue seanca per zgjedhjen e Thaçit president.

Tashma deputetet e pozites dhe te opozites kane fillue me u kthy ne sallen e seances plenare.

 

Prishet seanca me gaz lotsjelles

Mbas nji debati te ashper te pozites dhe opozites ma ne fund seanca asht prishe dhe asht hedhe gazi lotsjelles.

Simbas gazetarit te Televizionit Rrokum, kesaj radhe ne seance gazin e ka hedh deputetja e AAK’s Teuta Haxhiu.

Tash per tash, mbrenda ne seance kane mbet vetem policia me gazmaska dhe se fundi disa deputet te opozites jane kthye ne vendet e tyne.

Shperndaje në: