Protesta n’Tiranë. Arrestohet Kreshnik Spahiu

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, asht ndalu nga policia.

Bashkë me të janë ndalu edhe tre aktivistë.

Shkak për ndalimin e tyne asht ba nji protestë para Bashkisë së Tiranës.

Ata janë përpjek të gozhdojnë dyert e bashkisë dhe janë përplas me policinë.

 

Shperndaje në: