Agim Veliu, qe çka thotë për foton e Hashim Thaçit!

Ndonëse ka qenë njani nga ata që ka theksu se deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK),duhet ta votojnë Hashim Thaçin për president, kryetari i Podujevës dhe anëtari i kryesisë së LDK’s, Agim Veliu, duket që nuk do të jetë i lidhun edhe emocionalisht me Thaçin si president.

I pyetun n’emisionin Zyra e Ankesave, të RTV Dukagjini, nëse do ta mbajë në zyrë foton e presidentit ashtu si e kerkon ligji, Veliu ka thanë se e mban foton e Ibrahim Rugovës.