Pse u ‘perplasen’ Biden dhe Vucic në rrugët e Beogradit!

Zv/presidenti i Shteteve të Bashkueme të Amerikës, Joe Biden vizito dje Serbinë, ku u mirëprit nga kryeministri, Aleksandër Vucic.

Mirëpo, nji ngjarje interesante ka ndodh në rrugët e Beogradit kur Biden deshi me i ble nji palë sandalle.

“Sa kushtojnë”, ishte pyetja që numri dy i Amerikës ia bani shitësit. Më pas, ai ja tregoi çmimin mirëpo, ishte Vucic që nuk e lejoi me i pague. “Jo, jo… janë të pagueme”.

Shikojeni ma poshtë videon e ‘përplasjes’ ndërmjet zv/presidentit amerikan dhe kryeministrit serb: