Putini paranoik krijon ushtri personale

putin-665747

VLADIMIR PUTIN e ka krijue nji ushtri personale e cila ka per detyre me mbrojte jeten e tij dhe te familjes nga droja se 17 vjet ne pushtet i ka krijue shume anmiq.

Ai e ka emnue bodyguardin e tij Zolotov si komandant te kesaj ushtrie elitore, te cilen e ka quejt Garda Nacionale.

putin-526050

Shperndaje në: