Qe çka thotë Rexhep Selmi për ikjet dhe se a ka gisht VV!? (video)

Deputeti i VV’s, Rexhep Selimi, ka fole per akuzat e fundit se VV po inskenon ikjet e qytetarëve nga Kosova, Selimi thote se, per ikjen e qytetareve jane shkaktarë keto institucione.

“Neve nuk ka konvenon ikja e qytetareve, asht e dhimbshme, na duhet me ndryshue bashkenisht kete situate”, asht shprehe Selimi ne Rrokum Roll të Televizionit Rrokum.

Selimi theksoi se ai don qe çdo qytetar me ndejt ne Kosove, bile te kthehen edhe ata qe kane dale tashma.

Shperndaje në: