Qe n’sa ora sot Ramush Haradinaj merr detyrën e kryeministrit

Isa Mustafa, ka me ja dorëzue Ramush Haradinajt sot detyrën e shefit të egzekutivit të vendit

Bashkëpunëtori i ngushtë i Haradinajt, Avni Arifi, që ka paralajmërue se ka me u ba shef i stafit dhe këshilltar i parë i kryeministrit, ka thanë se pranim-dorëzimi i detyrës ka me ndodhë në orën 11 e 30 minuta.

 

Shperndaje në: