Qe pamjet e para nga takimi Thaçi-Vucic-Mogherini (foto)

Zadhanësja e Komisionit Europian, Maja Kocijancic, ka publikue në profilin e saj në Twitter dy fotografi të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë, Aleksandar Vucic, si dhe Frederica Mogherin’it.

Këto foto ajo i publikoi mbas takimit që treshja zhvilloi në mëngjes.

“Këtë mëngjes në zyrat e BE, Frederica Mogherini, priti në takim Hashim Thaçin dhe Aleksandar Vucici’n për me diskutue për vazhdimin e dialogut Serbi-Kosovë”, ka shkrue Kocijancic.