Qe qysh e uron Rama ditën e Pamvarësisë!

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama ka urue për ditën e Pamvarësisë.

Me nji mesazh të shkurtë në Facebook, mbasi nuk ndodhet në Shqipni, por në Gjermani, Rama ka urue shqiptarët.

 

Ky asht urimi n’Facebook:

 

GËZUAR DITËN E PAVARËSISË????????

Mirënjohje përjetë Ismail Qemalit dhe të gjithe etërve themelues të shtetit shqiptar!

Rroftë Shqipëria dhe rrofshin shqiptarët kudo ku jetojnë!

 

rama

 

 

 

 

 

Shperndaje në: