Qe qysh kjo shtëpi u përfshi nga zjarri në Dardani (video)

Nji shtëpi asht përfshi e tana nga zjarri në afërsi të KEDS’it, në lagjen Dardania.

Raportohet se zjarrfikësit kanë arritë në vendin e ngjarjes dhe po bajnë gjithçka për me ndërpre zjarrin.

Shkaktarët e përfshimjes në zjarr të kësaj shtëpie, ende nuk janë ba të dituna, megjithatë zjarrëfikësit po bajnë punën e tyne për me shue zjarrin.