‘Qytetarët e pakënaqun’ e marrin pergjegjësinë për djegien e kerreve!

‘Qytetarët e Paknaqun’ kanë dergue nji e-mail në redaksinë e mediave tue thanë se ata e marrin pergjegjësinë për djegien e kerreve.

Në këtë kumtesë, theksohet se djegiet do të vazhdojnë nepër gjithë vendin derisa Qeveria të mos heqë dorë nga Zajednica.

 

Qe e-maili i plotë i tyne:

“Zajednica ka deke. isa plaki shum shpejt ka me deke. Hashimi dhe Kadria , qi smushen men shum shpejt kan me deke.

Prom i kena kall do kerre ama kena me kall krejt qe s heket Isa me zajedince.

Hala kurgjo ska ndodh qa ka me bo vaki qito dit.

Hekni dor se ka me jav kall edhe shpijat edhe juve.

Edhe ni sen po ju thojm: leni djemt e ri rahat e qe kini k… dilni naten kur po na shihni e spo guxoni me na u afru”.

 

 

Shperndaje në: