Rama n’Prishtinë, takon kryeministrin Mustafa

1-isamustafa

Kryeministri i Shqipnisë Edi Rama ka mbërri në Prishtinë, ku asht prit nga kryeministri i Kosovës Isa Mustafa.

Tash asht tue u zhvillue takimi mes Mustafës dhe Ramës.

Kryeministri i Shqipnisë do të marrë pjesë nesër gjatë inaugurimit të presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçi, që do të mbahet në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë.

 

2-isa-mustafa