Ramush Haradinaj rrëfen luftën, haraçin dhe përpjekjen për qeverisje ma të mirë!

Lideri i AAK’s, Ramush Haradinaj, ka thanë se Isa Mustafa asht njeriu totalisht i gabuem që të jetë në pozitën e kryeministrit.

Simbas tij, kryetari i LDK’s asht pensionist dhe i takon ndonji punë tjetër ma pasive.

Haradinaj, n’emisionin “Personale” të TV Dukagjinit, ka thanë se pret që këtë vit të ketë zgjedhje dhe se përfundimi i kësaj qeverisje asht në të mirë të Kosovës.

 

Shperndaje në: