Ramush Haradinaj takohet me Labinot Tahirin

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj, dhe deputeti i shumë përfolun ditëve të fundit nga AKR, Labinot Tahiri janë në nji takim.

Besohet se ky takim që po ndodh në nji nga hotelet luksoze në periferi të Prishtinës ka të baj me qëndrimin dhe votën e deputetit të AKR për kryeparlamentarin nga PAN, ashtu si edhe për vetë Haradinaj.