Rapsodi i njoftun kosovar vret gruen, çikën dhe veten (foto)

Rapsodi i njoftun kosovar, Sami Veseli, ka vra bashkëshorten, çikën e tij dhe mandej ka vra edhe veten.

Veseli, i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, tash e sa vjet jetonte në Gjermani – transmeton Indeksonline.

Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhanë nji mik i afërt i Veselit.

r_1498991961-572301

Shperndaje në: