Reagimi i ashpër i Ganimete Musliut: Kjo pamje asht tmerruese, e dhunshme…(Foto +18)

Deputetja e Kuvendit te Kosoves ka reague ashper lidhun ne nji foto qe ka qarkullue sot ne media.

Se per cka bahet fjale lexone statusin e plote te Musliut ne Facebook:

Kjo pamje s’do koment!!! Tani kur ne vendin tone eshte bere tradite te festohet “Halloween” dhe femijet vershojne neper dyqane kjo eshte pamja e fundit qe do duhej tu servohej. Femijet e Kosoves nuk kane nevoje per pamje te tilla. Ata meritojne nje bote me te hareshme. Keto pamje nxisin dhune e terror. Nese nuk kemi mundesi ta ndalojme shitjen dhe ekspozimin e ketyre produkteve atehere kemi mundesi ti bojkotojme keto dyqane deri ne Nentor.
P.s Foto eshte realizuar ne nje nga supermarketet ne Prishtine.

Shperndaje në: