Reagon Ismaili, kjo asht arsyeja për rrahjen e Zekës!

Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, nuk e ka kritiku askënd për aktin që ndodhi në nji emision televiziv, ku Frashër Krasniqi, gjithashtu deputet i VV’s, sulmoi me grushte kolegun nga Nisma, Milaim Zekën.

“Kjo ke për atë gazetaren, që i pat thanë lopë e Danimarkës. Pikë”, ka shkrue Ismaili në Facebook.

Krasniqi dhe Zeka u rrahën në nji emision live mbasi shkëmbyen shumë ofendime e akuza ndaj njani-tjetrit.

Shperndaje në: