Reagon Vjosa Osmani: Kjo qe po bani me Doniken asht krim

Vjosa Osmani ka reague prape per moslejimin e Donika Gervalles me hy ne Kuvendin e Punes se LDK’s ashtu siç iu raportoi Rrokum.TV pak ma pare.

Osmani ne reagimin e saj ka thane se, “trajtimi i familjeve dhe perfaqesuesve te Diaspores asht krim, sepse nuk ka arsye me u frigue nga fjala e lire”.

“LDK s’duhet me pasë frigë nga pjesemarrja e njerezve legjitimë nga Diaspora”, ka thane Osmani.

Shperndaje në: