Barcelona i gjunjezohet Realit ne ‘Camp Nou’

barcaa

Reali ka shenue fitore ne Camp Nou ndaj Barcelones me rezultat 2 me 1.

Gollen e pare per Barcelonen e ka shenue Pique, derisa per Realin e ka shenu Benzema.

Kurse gollin e fitores per Realin e ka shenue Ronaldo.

Kjo ishte nji El Clasico e jashtezakonshme ku adrenalina e lojtareve por edhe te shikuesve ka qene ne maksimum.

Ndiqeni momentet ma te mirat dhe gollat qe u shenuen ne kete loje.

 

 

 

 

 

 

 

Shperndaje në: