Regjistrohet nji tërmet sot në Shkup!

Tërmet i lehtë u regjistrue sot në Shkup, në orën 13:20.

Simbas të dhanave të Entit Seizmologjik të Shkupit, ky tërmet kishte fuqi prej 1.9 shkallë Reihter dhe thellësi 3 km, njofton Portalb.mk

Epiqendra e këtij tërmeti ishte në lindje të Shkupit.

 

 

Shperndaje në: