Aurela Hoxha rrefehet para Kastro Zizos ne Rrokum Night

Aurela Hoxha, e njoftun si moderatore emisionesh televizive, menaxhere e modeleve ma te famshme shqiptare, editore e modes, asht e ftuemja e Kastro Zizos ne Rrokum Night.

Aurela flet per punet, sukseset, deshtimet, operacionet plastike, divorcin dhe dashnine, per Gegnishten dhe “vajzat e bukura qe i rrite uji dhe bjeshka”, per Prishtinen dhe Kosoven qe i don shume dhe s’lejon dikush me ja nguc.

Aurela Hoxha1-promo

Çika prej Tropoje, e cila ka pase sukses me ba emen dhe fame ne Tirane, kallxon sa shume e don Gegnishten, Prishtinen, dhe fjalen “perqafome“.

Aurela Hoxha2-promo

Emisioni shfaqet te Shtunen, n’oren 20:00h.

Reprizat: E Shtune 23:00h, dhe e Diell 23:00h.