Rrustem Mustafa: Ka ardhë koha për zbardhjen e të vërtetave

remiii

Anetari i Kryesise se PDK’s Rrustem Mustafa Remi, ne emisionin Rrokum Roll te Televizionit Rrokum ka thane se ka ardhe koha qe me u zbardhe te vertetat e disa deklaratave qe jane thane kryesisht kunder PDK’s gjate dhe mbas luftes.

Ai ka çmue presidentin Thaçi per konferencen e sotme, ku ka dorezue ne prokurori disa letra per hetimin e vrasjeve ne Kosove./Rrokum.TV

Shperndaje në: