Rrustemi: Loja po bahet interesante, koalicioni i patriotëve përballë atij të komunistëve (video)

Naim Rrustemi, AAK, ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum  tue fole per koalicionet e fundit ne mes te LDK’s dhe AKR’s ka thane se kjo e fundit ka me ju dorezue fuqise politike te Pacollit.

E kur ka fole per koalicionin e krahut te luftes, Rrustemi ka thane se perpjekja me i thane si koalicion per krahun e luftes asht e mire, por duhet me u quejt edhe koalicioni i patrioteve.

Simbas tij, kjo ka me ece shume mire dhe ka me qene koalicioni i fitores per vendin.

Ai ka thane se kjo loje politike po bahet interesante ngase kemi koalicionin e patrioteve perballe atyne te komunisteve.

Rrustemi ka fole edhe per shume çashtje tjera por shihne videon e plote. /Rrokum.Tv

 

 

 

 

Shperndaje në: