Rugova: Disa “burrshtetasve” kane me ju ra maskat shpejt!

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Naser Rugova, përmes nji shkrimi në Facebook tha se së shpejti e vërteta ka me thane fjalën e vet dhe se drejtësia ka me goditë fuqishëm.

Ai ka thanë se do thiqet mjegulla dhe se disa “burrështetasve” kane me ju ra maskat.
Ky asht postimi i plotë i Rugovës:

Kohë të vështira! Së shpejti do fillojë të hiqet mjegulla!
E vërteta do e thotë fjalën e vet! Drejtësia do godas fuqishëm!
Disa “burrshtetasve” do ju bien maska shpejt! Mos u befasoni!
Fuqishëm me shtetin ligjor, kundër shtetrrënimit, kundër hajnave dhe zhvatësve të pasurisë dhe mundit të këtij populli!
Dezinfektimi i shpresës për Kosovën do e prekë tërë spektrin politik.
Me Kosovën për Kosovën!

Shperndaje në: