Seanca e “Gazit” ku asht Albin Kurti?

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti, ka mungue në seancën gjyqësore për rastin e hedhjes së gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës.

Në seancën që pritet me fillue mbas pak minutave janë të pranishëm deputetët Faton Topalli, Donika Kadaj-Bujupi dhe Albulena Haxhiu.

 

 

Shperndaje në: