Sejdiu: Mobilizimi n’AKR po ndodh fuqishëm, si në fillim kur doli ne skenë

Korab Sejdiu ka thane ne Televizionin Rrokum se AKR asht ne proces te rikonstrukturimit.

“Egziston nji interesim i madh nga njerezit, po organizohen deget neper tane Kosoven dhe nuk ka katund qe nuk asht themelue nji nendege”, ka thane Sejdiu ne Rrokum Roll, qe drejtohet nga Fidan Jupolli.

Aktiviteti i AKR’s po bahet sikur atehere kur asht themelue AKR, ka vlersue Sejdiu./Rrokum.TV