Selimi: Kosova asht e rrezikueme nga agresioni serb ma shumë se sa nga terrorizmi

“Kosova asht e rrezikueme nga agresioni i Serbise, dhe jo vetem nga terrorizmi nderkombetar, edhe pse per fat te mire, ne Kosove nuk ka te vrame nga ky terrorizem”.

Keshtu ka thane Rexhep Selimi ne Rrokum Roll te Rrokum TV.

Ai ka shtue se, “ne anen, tjeter kemi te vrame nga agresioni serb dhe arrestime te ndryshme”. /Rrokum.TV

Shperndaje në: