Shembja e urës n’Indi, rritet numri i të vdekunve

Simbas raporteve të fundit të policisë, thuhet se 14 persona janë vra dhe 150 tjerë kanë mbetë të bllokuem nga shembja e urës në veri të Kolkata’s në Indi.

Kjo shembje ka shkaktue dame të mdhaja, ku vetura e kamionë u zunë nga shembja e urës, shkruen The Independent.

Zjarrëfikësit dhe banorët janë ende tue u përpjek me i shpëtue personat e bllokuem nga kjo shembje.

indi1 indi2

Shperndaje në: