Shihni damet e mëdha të uraganit Irma në 6 fotografi (foto)

Uragani Irma goditi shtetin amerikan të Florida’s pardje, tue shkaktue disa viktima dhe dame të konsiderueshme.

Madje, damet që shihen në këto fotografi, llogariten ‘astronomike’, mbasi pjesë të qytetit dhe ishuj janë shkatërrue krejtësisht.

Shperndaje në: