Shihni momentin e tmerrshëm kur aeroplani ulet n’pllazh tue mbytë çikën 8 vjeçare dhe babën e saj (video)

Dy persona e kanë humbe jetën kur nji aeroplan i vogël me dy udhtarë detyrimisht ka aterue në nji pllazh n’afërsi të Lisbona’s, njoftoi policia portugeze.

Viktimat janë nji burrë 56 vjeçar dhe nji çikë tetë vjeçare, të cilët ishin midis njerëzve, të cilët po laheshin dhe rreziteshin në pllazh në vendin Kaparika, rreth 35 kilometra në jug të kryeqytetit portugez./Rrokum.TV/Mirror