Shihni qysh u rrahen ‘live’ Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka (video)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga VV, Frashër Krasniqi dhe ai i Nisma’s Milaim Zeka janë rrah mes vete ‘live’ në Klan Kosova.

Krasniqi dhe Zeka ishin të ftuem në këtë emision me diskutue kryesisht për zgjedhjet lokale dhe për Kuvendin.

Kqyreni perleshjen e tyne.

 

 

 

Shperndaje në: