Shkupin e goditi edhe tërmeti i tretë!

Mbas termetit te pare prej ores 7:00  te mengjesit dhe atij te mbasdites qe lekundi edhe nji pjese te Kosoves, Shkupi asht dridhe dhe nga termeti i trete.

Tash epiqendra e tij ka qene dikun 2 kilometra larg Haraqines ne Shkup.

Shperndaje në: