Shpërthim i fuqishëm në Athinë

Ni shpërthim i fuqishëm ka ndodhê para pak minutash në qendër të Athinës, pikërisht në zonën e quejtun Eksarkia.

Shpërthimi ndodhi mbrenda nji librarie, tue shkaktue dame të shumta materiale dhe tue shkatërrue kerret përreth./tch

Shperndaje në: