SONTE EKSKLUZIVE: Lutfi Haziri flet per koalicionin, per Kadri Veselin. A asht ky fundi?

lutfi-haziri1

Lutfi Haziri, nji nga figurat e rralla markante qe i kane mbete LDK, aktualisht kryetar i komunes se Gjilanit, ekskluzivisht ne Rrokum Roll komenton zhvillimet e fundit rreth koalicionit me PDK.

Haziri jep mesazhe te fuqishme per te sotmen dhe te ardhmen e koalicionit, komenton Kadri Veselin dhe paralajmeron zhvillime.

Sonte ne oren 20:00 ne Rrokum Roll me Fidan Jupollin ne Televizionin Rrokum.

Shperndaje në: