SONTE: I ftuem ne Rrokum Roll, kryetari i AAK – Ramush Haradinaj

ramush haradinaj

Kryetari i Aleances per Ardhemrine e Kosoves, dhe njihert lideri i opozites kosovare Ramush Haradinaj, asht i ftuemi i moderatorit Fidan Jupolli ne emisionin satiriko politik Rrokum Roll.

Emisioni fillon si zakonisht ne oren 20:00, dhe repriza e tij asht ne oren 23:00.

 

 

Shperndaje në: