SONTE NE RROKUM ROLL: Fatmir Limaj flet per Demarkacionin dhe Asociacionin

limaj

I ftuem ne emisionin Rrokum Roll sonte asht kryetari i Nisma per Kosoven, Fatmir Limaj.

Limaj komenton zhvillimet e fundit qe lidhen me çashtjen e Demarkacionit dhe Asociacionit te Komunave Serbe.

Emisioni fillon ne oren 20:00, repriza ne 23:00.

Shperndaje në: