Sonte takohen LDK dhe Vetëvendosje

LDK-VV

Sonte kanë me u takue zyrtarët e Vetëvendosjes dhe koalicioni LDK-AKR.

Kjo asht konfirmue nga zyra për informim e VV.

Në takim kanë me u diskutue mundësitë për koalicion mes partive për me ju kundërvu koalicionit PDK-AAK-Nisma.

Shperndaje në: