Sot mbahet mesha falenderuese për shejtnimin e Nanë Terezës

Kisha Katolike në Kosovë organizon sot Meshën e falenderimit për shejtnimin e Nanë Terezës dhe shugurimin e dy meshtarëve të ri në Katedralen e Prishtinës të kushtuem Shejtës Nanë Tereza.

Mesha mbahet ne oren 11:00, e udhëhequn nga Imzot Dodë Gjergji, ipeshkëv i Kosovës.

Shperndaje në: