Sot spektakli politik i dy qeverive

auto_13322201-1029767967089440-809535824039873754-n_1464899690-6136641464905458

Mbledhja e tretë e përbashkët e qeverive të Kosovës dhe Shqipnisë mbahet sot në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani”.
Kryeministri Mustafa i ka publikue fotografitë se qysh ka me u duke salla.
“Kosova dhe Shqipnia po ecin drejt ardhmenisë europiane….”, ka shkrue Kryeministri Mustafa në Facebook.

auto_13335593-1029767997089437-4736494622894252538-n_1464899687-37100211464905459

Shperndaje në: