Sulm terrorist me kamion në Jerusalem, 4 të vdekun

Nji kamion e ka goditë turmën e njerëzve në nji pjesë të qytetit të vjetër të Jerusalemit.

Katër persona kanë mbetë të vdekun dhe ma shumë se 15 të lënduem, raporton jpost.

Shoferi i kamionit asht vra nga policia.

Shperndaje në: