Sylë Hoxha e Dhurata Hoxha raportojnë para deputetëve!

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikqyrjen e Agjencisë kundër Korrupcionit në takimin e sotëm diskuton me kryeprokurorin e Prokurorisë Themelore të Prizrenit Sylë Hoxhën dhe me Ministren e Drejtësisë Dhurata Hoxha të cilët kanë me raportue në Komision.

Shperndaje në: