Tahiri: Haradinajn e votoj nëse thotë AKR!

Deputeti i AKR’s Labinot Tahiri ne nji prononcim nga holli i Kuvendit, ju ka ba thirrje deputeteve me i zhbllokue proceset per t’ardhmen e vendit.

Ai ka thane se nese partia vendos me votue Kryeministrin Ramush Haradinaj ka me votue ndryshe jo.

Derisa per Kryekuvendarin, Labi ka thane se asht per m’u zhbllokue proceset dhe me ece vendi perpara.