Takim urgjent në Kuvend

Koalicioni PAN-AKR dhe minoritetet janë mbledhë urgjentisht në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës ku janë tue negociue për zhvillimet e fundit politike.

Në takim ndodhen liderët e partive që synojnë krijimin e institucioneve të vendit, raporton Indeksonline.

Shperndaje në: