Takohen edhe sot Haradinaj dhe Thaçi

I nominuemi për Kryeministër nga PAN’i, Ramush Haradinaj dhe Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, kanë zhvillue nji takim gjatë ditës së sotme.

Burime të Indeksonline mësojnë se arsyeja e takimit ishte diskutimi për konstituimin e Kuvendit të Republikës e që pritet me ndodhë javën e ardhshme.

Haradinaj dhe Thaçi patën nji takim edhe ditën e djeshme.

Shperndaje në: