Takohen Isa Mustafa dhe Behgjet Pacolli

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, asht tue zhvillue nji takim me kryetarin e AKR, Behgjet Pacolli.

Siç mëson Indeksonline, takimi asht tue u zhvillue në nji nga restorantet e Prishtinës, përderisa dyshja kanë vendosë mos me u pa shumë nga të pranishmit.

Shperndaje në: