Të shtana e të vramë në SHBA

Sërish viktima. Të shtana të shumta kanë ndodhë në nji bar në qytetin Hamilton të Ohio, SHBA.

Ngjarja ka ndodhë rreth orës 02:00 të natës (me orën lokale).

Policia dhe urgjenca ka shkue në vendin e ngjarjes, ndërsa besohet se ka disa viktima. Deri tash flitet se dy persona kanë ndërrue jetë, por media flasin për ma shumë se kaq të vdekun.

Shperndaje në: