Të shtana në Texas, ka të vdekun

Të shtana të shumta janë njoftue se kanë ndodhë pak minuta ma parë në Austin, Texas. Policia lokale ka ba të ditun se, asht nji njeri i armatosun që po qëllon dhe ka disa viktima.

Bahet fjalë për nji grue te vdekun dhe 3 të plagosun.

Simbas mediave lokale, ngjarja ka ndodhë në Austinin e poshtëm. Nuk dihen ende arsyet e kesaj ngjarje.

Shperndaje në: