Krisma n’Washington, ka të vramë!

Tre persona të vramë dhe nji i plagosun asht bilanci i deritashëm si pasojë e disa krismave me armë zjarri në kryeqytetin amerikan, Washington.

New York Daily raporton se ngjarja ka ndodhë në zonën Thurston.

Ende nuk dihen saktë detajet e këtij rasti dhe kush janë autorët.

Shperndaje në: