Tërmeti e godet edhe Bosnen, s’ka detaje për dame materiale!

Nji tërmet prej 4.3 shkallë simbas Rihterit ka godit Bosnen dhe Hercegovinën.

Si shkruejnë mediat boshnjake, epiqendra e tërmetit asht regjistrue në rreth 60 kilometra larg Sarajevës.

Ende nuk janë dhanë detaje për dame të mundshme materiale, ose për ndonji të lënduem.