Therret me thikë nji nxanës, arrestohen 4 veta n’Prishtinë!

Pamje Arkiv
Nji përleshje ndërmjet nxanësve ka përfundue me therrje në Prishtinë.

Nji nxanës asht therrë me thikë në Prishtinë, mbas nji përshleshje te shkolla “Hoxhë Kadri Prishtina” dhe ajo “28 Nëntori”, raporton lajmi.net

Zadhanësja e Policisë, Flora Ahmeti, ka deklarue se katër persona janë shoqnue për këtë rast.

 

 

 

 

Shperndaje në: